GANA V LİNE
GANA V LİNE

GANA V LİNE (88)

Marka : GANA
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

GANA V LİNE

GANA V LİNE

 

 

V LİNE LİPILİTİK .

(Yüz ve vücut konturu Korreksiyası, yüz ve vücut inceltme, kırışıklık giderme, kas toparlama, cilt gençleştirme)

5ml X 10vials / kutu

 İçerikler:

-Fosfatidilkolin(PPC)
-Deoksikolik asit (DA)
-Acetylhexapeptide-8
-glutation
-Benzil alkol

Fosfatidilkolin ve deoksikolik asit, hücre zarlarının fosfolipidleri grubuna aittir. Bunlar karmaşık bir etkiye sahiptir - aşırı kolesterolü giderir, oksitlenmiş lipidleri değiştirir, toksik maddelerin zarlardan yer değiştirmesini sağlar, antioksidan etkiye sahiptir ve yüzey aktif özelliklere sahiptir.

Doku detoksifikasyonunda, özellikle de hücrelerin osmotik direncini artırmak yönünde olumlu rolleri gösterilmiştir. Enerji kaynağı olmadığından vücudun yağ dengesini normalleştirir ve adipositler üzerinde doğrudan toksik bir etkiye sahiptir .

Argireline (Acetylhexapeptide-8)bir kas blokeridir. Kırışıklıkların oluşumundan sorumlu olan yüz kaslarının aktivitesini azaltmanıza izin verir. Bu nedenle, Argireline bazen biyomimik bir peptid olarak adlandırılır. Yüz kırışıklıklarını gevşeterek, Arygireline zayıf, fakat güvenli bir biçimde de olsa Botoks'a benzer bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda, hareketi belirli kaslara odaklanan Argireline Botoks'un aksine, yüzdeki tüm kasları gevşetebilir. Peptitlerin çoğu gibi, asetil heksapeptid-8 nem bağlama özelliklerine ve cildi restore etme özelliğine sahiptir.

Argireline presinaptik bir ilke üzerinde çalışıyor. Bu, kas kasılmasını (Botoks gibi) tamamen bloke etmediği, ancak kasın iki işlemi arasına gömülü olduğu ve böylece dokunmalarını önlediği anlamına gelir. Bu durumda, bir sinir impulsunun iletimi gerçekleşmez. Bu nedenle, Argireline bazen bir nöropeptid olarak adlandırılır.

Argireline dahil olmak üzere peptidler, cildin yaşlanmasını önleyen ve daha önceden edinilmiş olan kusurları ve eksiklikleri düzelten çok güçlü bir koruyucu etkiye sahiptir. Peptitlerin değeri ve avantajı, boyut olarak çok küçük olmalarıdır - yaklaşık 1 nanometre ve bu nedenle en küçük gözeneklere kolayca nüfuz eder (örneğin, kolajenin aksine). Etkili işlem için nispeten az miktarda Argireline yeterlidir -% 0.001'den başlayarak çok düşük bir konsantrasyonda bile çalışmaya başlar.

Glutatyon, lipidlerin membran katmanına girmelerini ve hücre fonksiyonlarının bozulmasını önleyerek büyük miktarda lipofilik bileşiği (fiziksel nötralizasyon) bağlar. Böylece, glutation hücre zarının stabilitesini arttırır, hücre zarını korur, enzimlerin aktivitesini arttırır ve serbest radikalleri yok ederek hücrelerin detoksifikasyonunu ve restoratif aktivitesini temin eder.

İyileştirici bir peptitin en sık kullanılan klasik cilt bakımı yöntemi mezoterapidir. Cildin altına dökülürken, ürün bir miktar kana karışır, böylece iki kat yarar sağlar: cilt için ve bir bütün olarak vücut için. Bu durumda, her şey, intravenöz infüzyonun aksine, farklı organlar için stres olmadan, nazikçe gerçekleşir.

Glutatyonun mümkün olan% 100 etki göstermesi için, vücudun kullanımı sırasında yeterli miktarda magnezyum, kükürt, selenyum ve lipoik asit dengesi önemlidir. Belki de tedaviden önce doktor sizin için bir vitamin reçetesi yazacaktır. Tüm önerilerini takip ettiğinizden emin olun!

Glutatyon içeren enjeksiyonlar, yaşlanan cildin şeklini korumada çok faydalıdır.
Gençseniz, ancak aşırı deri pigmentasyonundan muzdaripseniz (hamilelikten sonra, örneğin birçok kadın, melazma geliştirir), peptidin kendisini veya kombinasyonunu enjekte edebilirsiniz.
Gençleştirme prosedürüne gelince, 40 yaşından büyük kadınlara (cildin durumuna bağlı olarak) 4-10 seans için her altı ayda bir yapılmalıdır.

Benzil alkol, hafif bir hoş kokuya sahip renksiz bir sıvı olan en basit aromatik alkoldür. Benzil alkolü organik çözücülerde, amonyakta, suda çözünür. Benzil grubu genellikle “Bn” ye indirgenir (benzoil için kullanılan “Bz” ile karıştırılmamalıdır) ve benzil alkolün kendisi BnOH olarak tanımlanır.

Duyusal iletkenliği bloke ederek, benzil alkol hassas sinir liflerini felç eder ve geçici bir anestezik etkiye neden olur.
Enjeksiyon sırasında benzil alkolün bir anestezik olarak etkinliğini doğrulamak için sayısız karşılaştırmalı çalışma yapılmıştır. Çalışmalarda, yazarlar benzil alkol ile bir çözelti kullanımının enjeksiyonun rahatsızlığını önemli ölçüde azalttığını göstermiştir.

Tüm bu içerikleri GANA V LİNE lipolitik ürününde birleştirerek, üreticiler mükemmel bir etki elde etmişlerdir.

Kullanım bölgesi
Yüz 
Gıdı 
Boyun
Tüm vücut 

Uygulama protokolü :
1)Uygulama alanını alkolle temizleyin.
2)Anestezi gerekmez.
3)30G iğne bağlı 5ml şırınga hazırlayın
4)Her bölge üçün önerilen doz:

*Tam yüz için 5ml. Bir aylık arayla ,toplam 2 -3 seans.
*Çift çene ( gıdı)- 5ml. Bir ay arayla,toplam 2 -3 seans.
*Göbek bölgesi -10 şişe (50 ml)bir ay arayla, toplam 2-3 seans.
*Her bir üst kol üçün maksimum - 4 şişe (20 ml)bir ay arayla, toplam 2 -3 seans.
*Her uyluk bölgesi üçün-10 şişe (50 ml),bir aylık arayla,toplam 2 -3 seans .
*Her kalça bölgesi üçün - maksimum 5 şişe (25 ml),bir ay arayla, toplam 2 - 3
seans.

5)Uygulama tabakası- deri altı yağ alanı
6)Prosedürden sonra  önlemek için 5 dakika sıkıştırılmış buz tedavisi.
7)Ağrı ve ödemi önlemek için NSAID veya anti-inflamatuar kullanılabilir
8)Geçici olarak hafif ağrı ve hafif ödem mevcut olabilir.