DPG ESTETİK PRP KİTİ
DPG ESTETİK PRP KİTİ

DPG ESTETİK PRP KİTİ (11)

Marka : DPG
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Estetik PRP Tedavi Kiti

Yaşlanmış ve hasar görmüş cildin yeniden yapılandırılmasında kullanılan, temelinde hastanın kendi kanından elde edilen büyüme faktörleri açısından zengin bileşenin hastaya enjeksiyonunu içeren DPG PRP yöntemi, modern estetik tıbbında devrim niteliğinde bir yöntemdir. Akrilat bazlı jel teknolojisi ve özel tüpleri sayesinde 5 dakika içerisinde % 95-96 verimlilik ile trombositlerin yapıları bozunmadan etkin bir şekilde konsantre dilmesine imkan sunar.

DPG PRP Skin ReCell Plus Serisi; Batroksobin + Kalsiyum Klorür takviyeli özel kitleri ile kısa sürede mükemmel tedavi sonuçları sunar.

“ Özellikle leke, skar, cilt tonunda düzensizlik, derin kırışıklık ve sarkma sorunlarında etkin çözümler sunar. Yüz, dekolte ve el üstünün yanı sıra, vücudun diğer bölgelerinde de ( karın, kol ve bacaklar gibi ) kullanıma uygundur. ”

DPG PRP Skin ReFill Plus Serisi %2 Hyaluronik Asit takviyeli kitleri sayesinde cilte hücresel rejuvenasyon etkinin yanı sıra, cildin nem ihtiyacını yüksek oranda karşılar, kollajen sentezini uyararak cildin parlaklığını, canlılığını ve elastikiyetini artırır.

Tek seansta mesofill ve mesoglow etki ile mükemmel sonuçlar sunar. (Özellikle 35 yaş üstü hasta gruplarında ince kırışıkların, çökkünlüklerin giderilmesi, sarkma ve deformasyonların giderilmesi, mat ve cansız cildin canlandırılması amacıyla önerilir. Yüz, boyun, dekolte ve el üstü için uygundur.)

HANGI IYILESMELER BEKLENIR?

* Kırışıklıkların ve katlantıların azalması, cildin pürüzsüz hale gelmesi
* Jelin viskoz özelliklerine bağlı olarak, ciltteki hasarların giderilmesi,mevcut yara izlerinin (skarların) iyileşmesi
* Aktif endojen hidrasyonuna bağlı olarak ciltte yumuşaklık-esneklik artışı
* Cilt dokusunda ve tonunda iyileşme
* Hücre büyümesinin uyarılması sonucu Anti – Aging Etki
* Dermisin aktif yoğunlaştırılması sonucu Lifting Etkisi
* Ciltte canlılık-parlaklık-dolgunluk ve esneklik artışı
*Ciltteki lekelerin, melazmaların  giderilmesi
* Mesolift – Mesoglow – Mesofill Etki

DENSITY PLATELET JEL DOGAL BIR YÖNTEM MIDIR?

Hepimiz biliyoruz ki, zamanı durdurmak mümkün değil. Arzu etsek de, etmesek de yaşlanma sürecinin bir parçası olarak, zamanla cildimizde kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelmektedir. Zaman içerisinde, cilt yapısında değişimler olmakta; cilt esnekliğini ve elastikiyetini kaybetmektedir. Ancak insanlar geçen zamana rağmen, yine genç fakat doğal bir görünüşe sahip olmak isterler. Bu doğal cilt yenileme ve canlandırma ise temelinde hastanın kendi kanından elde edilen plateletlerden zengin plazma sistemi, DPG – Platelet Rich  Plasma (PRP) yöntemi ile mümkün olabilmektedir.

DENSITY PLATELET JEL YÖNTEMINDE NEDEN OTOLOG KAN ( HASTANIN KENDİ KANI ) KULANILMAKTADIR ?

Plateletlerin ( trombositlerin) içerdiği büyüme faktörleri, anjiyogenez, kemotaksis makrofajlar gibi farklı mekanizmaları uyarır ve buna bağlı olarak fibroblastları uyarır ve kollajen sentezini arttırır. Bilimsel ve klinik çalışmalar gösteriyor ki; DPG – Platelet Rich Plasma (PRP) – Platelet bakımından yoğun plazma yöntemi oldukça güvenilir ve başarılı bir biyorevitalizasyon yöntemidir. DPG PRP ile tedavi basit bir estetik tedavinin ötesinde, cilt  dokusunu iyileştiren, yenileyen gerçek bir biyolojik tedavidir.

DENSİTY PLATELET JEL; geçek anlamda rejuvenasyon sunan, üst düzeyde hasta memnuniyeti sağlayan oldukça etkili bir yöntemdir.